Ми раді вітати Вас на сторінці комунального закладу "Дитячий будинок "Барвінок" - дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №1

Кіровоградської міської ради"

Наш садочок мега класний,

Він «Барвінок» має назву.

Number one для дошкільняток,

Гарний настрій всіх маляток.

Де знаходимось? - Розкажем.

Ми біля міського саду.

Мальовничо в нас і гарно,

Місця досить в нас багато.

Навкруги – з дерев лісочок,

Білочок побачим точно.

П`ять веселих груп ми маєм,

В п`ять гуртків діток чекаєм.

Розвиток багатогранний

вихованцям обіцяєм.

Музика і спорт – на рівні,

Тож батьки, будьте спокійні!

Забезпечим кращим чином

Ми зростання вашим дітям.

І співаєм, і танцюєм,

Добре мислим і малюєм.

Все по вищому розряду,

За сучасним все в нас ладом.

Фахівців відмінних маєм,

Тільки кращих зустрічаєм.

Логопеди в нас чудові

І методики відомі.

Йдемо в ногу з сьогоденням,

Діти – це наше натхнення.

Всі врахуєм побажання,

З кожним – індивідуально:

Дієтичне харчування,

Інклюзивне є навчання.

В кожній групі – екостежка.

За здоров`я ми безмежно.

Тож чекаємо на зустріч

По Суворова, один,

У наш затишний будинок

Кожен ранок  всі родини!

7 бер. 2024
Вшануємо Шевченка!
Тарас Григорович Шевченко – славетний український поет, художник. У нашому закладі проводились заходи, метою яких було: глибше ознайомити дітей із життям та творчістю українського народного поета Т. Г. Шевченка та показати, як він оспівує красу рідного краю, любов до України; виховувати шанобливе ставлення до творчості відомого поета. В усіх вікових групах провели тематичні заняття по ознайомленню із творчістю та життям Т.Г. Шевченка, тематичні бесіди, читання, обговорення та вивчення з дітьми віршів Т.Г. Шевченка.
6 бер. 2024
Свято весни
Весняне свято у дитячому садку - це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. Саме такі розваги відбулися у нашому закладі. На святах звучали пісні про весну, маму та Україну. Це було дуже мило, ніжно та емоційно.
19 лют. 2024
Тиждень фінансової грамотності "Афлатунчик у садочку"
З 12.02.2024р. по 16.02.2024р. в садочку був проведений тематичний тиждень фінансової грамотності "Афлатунчик у садочку". Необхідність фінансової грамотності в наш час стає все більш актуальним. Усвідомлення того, хто ти є, як взаємодіяти з іншими людьми, якими є твої права та обов’язки, як правильно планувати свій бюджет, раціонально використовувати ресурси – це той необхідний мінімум фінансової грамотності, який мають отримати дошкільники.