Правила прийому до закладу освіти

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей, прозорості процесу влаштування дітей дошкільного віку до закладів дошкільної освіти електронна реєстрація дітей проводиться батьками самостійно на порталі управління освіти Міської ради міста Кропивницького http://portal.osvita-mrk.gov.ua/uk/site/elektronna-reestratsiya.html, безпосередньо у  закладах дошкільної освіти, або спеціалістом управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

Для прийому дітей до закладу дошкільної освіти потрібно надати такі документи:

1.    Заяву від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я  директора.

2.   Свідоцтво про народження (копію).

3. Довідку від лікаря-педіатра за формою № 086/о.

4.   Форму №063/о "Карта профілактичних щеплень" (копія), згідно листа МОЗ України від 29.03.2018 №111-01/89.

5.  Документи, які засвідчують пільгу (для пільгової категорії дітей).

Позачергово зараховуються до закладу дошкільної освіти  діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

До пільгових категорій відносяться:

-      Діти – інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ЗДО;

- Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого лиха, аварій, катастроф;

-    Діти, які перебувають під опікою;

-   Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;

- Діти військовослужбовців, що брали безпосередню участь у проведенні АТО;

-    Діти із сімей внутрішньо переміщених осіб.

- Для прийому дітей до інклюзивної групи дошкільного навчального закладу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувальво-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.

Прийом дітей ясельного віку (від 2 до 3 років) у заклад дошкільної освіти проводиться у червні-серпні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник закладу дошкільної освіти здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних).