Ми раді вітати Вас на сторінці комунального закладу "Дитячий будинок "Барвінок" - дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №1

Кіровоградської міської ради"

21 вер. 2020
Олімпійський тиждень, Олімійський урок
З 08.09. по 18.09.2020 року у закладі дошкільної освіти було проведено Всеукраїнський олімпійський урок і Олімпійський тиждень. Протягом тижня з дошкільнятами проводились заходи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя. В кожній групі закладу пройшов Олімпійський урок. Діти дізналися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України. Також були проведені спортивні естафети, під час яких малеча показала свою силу та спритність. Проведення Олімпійського тижня на початку навчального року подарувало позитивний емоційний заряд і дітям, і дорослим.
11 вер. 2020
Тиждень безпеки дорожнього руху
Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!
4 вер. 2020
День фізичної культури і спорту у садочку
Сьогодні у кожній групі садочку проведено спортивні заходи та естафети. Дошкільнята змогли проявити себе, показати спритність та швидкість у змаганнях.