ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

4 черв. 2020
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗДО № 1 «БАРВІНОК» НА ПЕРІОД АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

Правила прийому дітей на період адаптивного карантину

1. Вихованці приймаються в дошкільний заклад при наявності медичної довідки про стан здоров’я.
2. Температурний скринінг проводиться безконтактним термометром під час ранкового прийому дітей та кожні 4 години впродовж дня.
3. Обмеження кількості дітей у групах.
4. Гнучкий графік прогулянок та занять.
5. Максимально можливе дистанціювання.
6. Обмеження кількості занять та ігор з фізичним контактом
7. Обмежене одночасне харчування та перебування за одним столом.
8. Заборона м’яких іграшок.
9. Повна відмова від багаторазових рушників.
10. Відмова від килимів.
11. Використання змінного взуття в приміщенні закладу.
12. Збільшення кількості прогулянок на свіжому повітрі.
13. Обмеження самостійного доступу до дезінфекторів.

Правила для працівників дошкільного закладу.

1. Обов’язкове носіння масок або респіраторів.
2. Заборона масових заходів за участю батьків
3. Ранковий прийом та передача дітей в кінці дня на вулиці ( за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення закладу) із дотриманням соціальної дистанції між відвідувачами.
4. Батьківські збори проводити дистанційно.

Робота та дії персоналу під час карантину
1.Персонал закладу дошкільної освіти повинен дотримуватись санітарно – протиепідемічних заходів щодо попередження розповсюдження гострих респіраторних захворювань.
2. Працівники ЗДО повинні носити маску або респіратор. Рукавички можна використовувати під час допомоги в особистій гігієні дітей, приготуванні їжі, утилізації відходів, роботи з деззасобами, тощо.
3. У випадку виявлення у дитини протягом дня 37,2, С та будь-які інші симптоми гострих респіраторних захворювань,її потрібно ізолювати, повідомивши про це медпрацівника та батьків. До закладу охорони здоров’я, за яким закріплений ЗДО, негайно направляється екстренне повідомлення.
4. У випадку проявів симптомів гострих респіраторних захворювань у працівників ЗДО під час роботи, вони якнайшвидше залишають заклад та звертаються до сімейного лікаря чи закладу охорони здоров’я.

Шановні батьки!

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти проводиться лише при наявності довідки про стан здоров’я дитини.
Прийом дітей до груп:
– з 7.00 до 8.30 ранку
– повернення додому з 16.00 до 17.30
– доступ на територію дошкільного закладу з 8.30 до 16.00 ЗАБОРОНЕНО;
– дітей до дошкільного закладу приводять та забирають ТІЛЬКИ дорослі члени родини;
– прийом дітей вранці та передача дітей в кінці дня буде здійснюватися на території закладу за межами будівлі;
– забороняється перебування батьків та супроводжуючих осіб на території закладу без засобів індивідуального захисту (маски або респіратора);
– вимагається дотримання принципу фізичного дистанціювання;

Діти, в яких при температурному скринінгу буде виявлено температуру вище 37,2 С та матимуть ознаки нежиті, кашлю в дошкільний заклад не допускатимуться.
Батьки забезпечують дітей змінним взуттям та чистим одягом.
В дошкільний заклад діти приймаються без іграшок і без засобів пересування  (велосипеди, самокати, візочки).