Олімпійський тиждень, Олімійський урок

21 вер. 2020
З 08.09. по 18.09.2020 року у закладі дошкільної освіти було проведено Всеукраїнський олімпійський урок і Олімпійський тиждень. Протягом тижня з дошкільнятами проводились заходи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя. В кожній групі закладу пройшов Олімпійський урок. Діти дізналися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України. Також були проведені спортивні естафети, під час яких малеча показала свою силу та спритність. Проведення Олімпійського тижня на початку навчального року подарувало позитивний емоційний заряд і дітям, і дорослим.