5 жовт. 2023

Тиждень «Україна в моєму серці»

З нагоди Дня захисників та захисниць України у нашому закладі проходив тиждень «Україна в моєму серці» Емоційно, хвилююче, з повагою, гордістю та шаною діти дякували воїнам за те, що мають можливість здобувати освіту у ці важкі часи. Також віддячити воїнам вирішили смачною, духмяною та домашньою випічкою, яку дітки разом з родиною випікали вдома, а потім відвезли до місцевого госпіталю Хвилиною мовчання згадали тих, хто обороняє тепер нас з неба, віддавши життя у кровопролитній боротьбі за волю… Слава Україні! Слава її Героям! Поважаємо, шануємо, молимось!
29 вер. 2023

"LEGO - camp: Творці майбутнього "

З 25.09. по 29.09.2023 р. вихованці ДНЗ 1 "Барвінок" долучилися до проєкту "LEGO - camp: Творці майбутнього " Кожного дня визначена група дітей під час спрямованої гри виконувала певні завдання з конструктора і передавала ЧЕЛЕНДЖ наступній групі щоб у кінці створити "МІСТО МОЄЇ МРІЇ ".
15 вер. 2023

Тиждень знань правил дорожнього руху "Правила дорожні - корисні для кожного!"

З 11 -15 вересня внашому садочку тривав тиждень знань правил дорожнього руху "Правила дорожні - корисні для кожного!" Головною метою тижня є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків. Навчання уміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій. Формування у кожної дитини активної позиції щодо власної безпеки. З дітьми проводились: тематичні заняття і бесіди, відбувся перегляди мультиплікаційних фільмів про правила дорожнього руху; дидактичні ігри («Червоний, жовтий, зелений», «Моргайко»», «Транспорт»), рухливі ігри («Горобчики і автомобілі», «Ми-машини», «Стій! Увага! Йди!», «Червоний,жовтий, зелений» та ін.), сюжетно-рольова гра «Водії на дорозі», читання віршів та творів художньої літератури. В садочок ми запрошували патрульну поліцію, яка ще раз нагадала діткам, як себе поводити на дорозі. Як підсумок було проведено Лялкову вистову "Безпека на дорозі!"
11 вер. 2023

День борщу!

9 вересня 2023 року Україна відзначала День українського борщу! Святкувати ми почали напередодні у садочку, співали про український борщик, танцювали та вчилися варити цю смачну страву. На обід діти смакували традиційним українським борщем! На наступний день челендж підхопили батьки. Кожна сім'я ділилася своїми секретами та традиціями, які передавалися з покоління в покоління!
4 вер. 2023

Олімпійський день

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, поглиблення знань дітей про Олімпійські ігри, виховання почуття патріотизму та гордості за свій рідний край та Україну в дошкільному закладі були проведені Олімпійські ігри. Діти з задоволенням виконували спортивні вправи, приймали участь в естафетах, грали в рухливі ігри. Вони отримали заряд позитивних емоцій.
1 вер. 2023

День дорослішання!

Як гарно і весело зустрітитися зі своїми друзями після літнього відпочинку ! Дітвора подорослішала, зміцнішала, і з новими силами прийшла до садочку, щоб і далі, граючись, пізнавати світ і отримувати нові знання! В нашому садочку 1 вересня відбулося свято "День дорослішання". Нехай цей рік буде набагато яскравішим та успішним попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Мирного навчального року!
17 серп. 2023

ВЖИВАЄМО ВОДУ ПРАВИЛЬНО!

Як використовувати воду після тривалої її відсутності
16 черв. 2023

Закриття логокемпу "Веселкова країна"

Закриття зміни пройшоло феєрично! Наше життя ділиться на дві частини: Коли ми маленькі і хочемо подорослішати, і коли вже дорослі і хочемо повернутися в дитинство.
5 черв. 2023

Відкриття логокемп "Веселкова країна"

Сьогодні відбулося відкриття логокемпу "Веселкова країна" Вихованці нашого закладу отримали позитивні емоції і головне залишилися щасливими! #Кропивницькийлогокемп2023
1 черв. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Світ барвистий, веселковий Різно-різно кольоровий, Мов народжений красою, Наче скроплений росою, В чистих барвах, як обнова, - Вся планета кольорова. І на цій планеті діти В мирі й дружбі хочуть жити.