28 груд. 2022

Як на Святий вечір

Різдво – особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Однією з традиційних розваг у нашому закладі є святкування Різдва. Розвагу підготували та провели педагоги закладу. Це було чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. Педагоги та діти, які перевтілилисьу у казкових героїв, розповіли дітям про цикл Різдвяних свят, ознайомили з народними традиціями. Діти емоційно та виразно виконували колядки. Дітям подобаються різдвяні традиції й обряди, вони з нетерпінням чекають на проведення різдвяних розваг. До нас прийшов самий світлий день на землі, найулюбленіше християнське свято – Різдво Христове! Тож всіх вітаємо зі святом. Будьте здорові, щасливі, багаті!
19 груд. 2022

Дивовижна пригода - піжама-party

19 грудня в нашому садочку відбулася дивовижна пригода - піжама-party!!! Діти отримали багато емоцій та щедрі подарунки від Святого Миколая!!!
9 груд. 2022

Тиждень економічний "Фінансова освіта дошкільнят"

З 05 по 09 грудня 2022 року в дитячому садочку пройшов тиждень економічний "Фінансова освіта дошкільнят". З дітьми педагоги провели заняття, бесіди, тренінги, обмін думками, міркування, дидактичні ігри. Свої знання, вміння та навички закріплювали під час сюжених ігор: "Супермаркет", "Продавець - покупець", "Банківська справа", "Відкриваємо власну справу" та інші. Вихованці дізналися про базові фінансові та соціальні поняття, такі, як економія та дбайливе ставлення до цінних для нас речей.
28 лист. 2022

Тиждень пожежної безпеки "Вогонь - біда, вода - біда, а без вогню і води ще більше біди."

В дошкільному закладі з 21 - 25 листопада пройшов Тиждень пожежної безпеки. Вихованці усіх вікових груп в ігровій діяльності закріпили знання про правила обережного поводження з вогнем, безпечної поведінки з електроприладами, роботу пожежної служби та уміння користуватися телефоном для виклику рятівних служб за номерами «101», «102» та «103». В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш.
28 жовт. 2022

Тиждень "Національно - патріотичного виховання дошкільників"

З 24 -28 жовтня в садочку пройшов тиждень "Національно - патріотичного виховання дошкільників". Для патріотичного виховання важливо правильно визначити віковий етап, на якому стає можливим активне формування у дітей патріотичних почуттів. Найсприятливішим для початку систематичного патріотичного виховання є середній дошкільний вік, коли особливо активізується інтерес дитини до соціального світу, суспільних явищ.
21 жовт. 2022

Тиждень "Мандрівка навколо світу"

Цей тиждень - унікальна подорож у світ, де все нове для тебе і невідоме, де ти дивуєшся всьому з дитячих літ бо все довколо гарне і вагоме. Все чарівне, казкове - дивина! Не світ, а казка, що тут іже казати.... А скільки загадок у світі? Не одна. Життя не вистачить, щоб розгадати!
30 вер. 2022

Щедра випічка

Сьогодні у садочку пройшла благодійна акція "Щедра випічка для захисників!" Велика подяка батькам за смачні короваї, пиріжки, кекси, печево! Усі смаколики передані міському шпиталю для військових. Разом наближаємо перемогу!!!
26 вер. 2022

Тиждень екологічного виховання "Родичі гарбузові у пошуках незвичайних рослин"

У закладі з 26 по 30 вересня 2022року був проведений тиждень екологічного виховання "Родичі гарбузові у пошуках незвичайних рослин". Вихователі разом із дітками активізували експерементально - дослідницьку та проектну діяльность. Дошкільники кожного дня подорожували світом та знайомилися з новими родичами гарбуза.
23 вер. 2022

Тиждень знань Правил дорожнього руху

На переході біля світлофору правил дотримуйся дуже суворо: спочатку ліворуч ти подивись немає машин? – То йди, не барись! Далі йти теж маєш право! як машин немає справа! Під час тижденя безпеки дорожнього руху педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.
23 вер. 2022

Конкурс дитячого малюнка вдома на тему "Безпека на дорозі"

Наші малята разом з батьками створювали чудові роботи до тижня безпеки дорожнього руху