19 вер. 2022

Виготовлення флікерів 19 - 23 вересня 2022 року

В рамках тижня дорожнього руху відбулась зустріч з працівницею Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевчека Бучукурі Оксаною Станіславівною під час якої проводились бесіди з дітками з безпеки дорожнього руху, виготовляли флікери з світловідбивним елементом для безпечного переходу вулиці в темну пору доби.
9 вер. 2022

День українського борщу

Український борщ - то сила, не заміниш шашликом, Із пампушками пухкими, із сальцем і часником. Перша страва в харчувані в українців на столі, Він легкий в приготуванні, знаний в місті та селі.
9 вер. 2022

Олімпійський тиждень 05 - 09 вересня 2022 р.

Ми - українські дошкільнята, Спритні хлопці та дівчата! В садочку бігаєм, стрибаєм, Та у спортивні ігри граєм.
1 вер. 2022

1 вересня - День Знань!

Ми хочемо вас привітати У цей святковий осінній день Тепла і сонечка побажати І щоб радісно вам було кожен день!
22 трав. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху на тему "Правила дорожнього руху-твої правила!"

З 16 по 20 травня вихователі вікових груп проводили онлайн-навчання з вихованцями щодо правил безпеки дорожнього руху.
19 трав. 2022

Всесвітній день вишиванки

#Вишиваночку вдягаю-Україну прославляю!
17 лют. 2022

День спонтанного прояву доброти

Поділись своїм добром!
11 лют. 2022

Тиждень правового виховання

З 7 по 11 лютого в закладі проходив тиждень правового виховання "Правова абетка дошкільника"
28 січ. 2022

Тиждень безпеки дитини "Здоров`я-запорука успіху"

З 24 по 28 січня в закладі тривав тиждень безпеки дитини, під час якого діти засвоїли знання, уміння, навички з правил особистої гігієни, корисного харчування та занять фізкультурою.
30 груд. 2021

Свято "Новорічні пригоди"

Пригоди починаються разом з Тигром та Єдиноріжками у компанії Сніжинок, Зайчиків, Ведмедиків, Вовчиків, Цукерочок, Поні та героями Щенячого патруля!!!