20 груд. 2021

Конкурс на краще "Зимове вінонце"

Вихователі вікових груп разом з дітьми та допомогою батьків вихованців прикрашали віконця своїх гпуп. Відчуття наближення Новорічних свят вже літає у повітрі. Справжня казка!
29 лист. 2021

Суспільство без бар"єрів!

Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів».
22 лист. 2021

Математичний тиждень "Мислимо, граємо, математику вивчаємо"

З метою формування логіко-математичної компетентності дітей шляхом розвитку уміння здійснювати математичні та логічні операції у закладі з 15 по 19 листопада проходив Тиждень математики.
9 лист. 2021

День української мови та писемності

В закладі проходила розвага для дітей старшого дошкільного віку "Веселі змагання мовознавців", під час якої діти змагалися між собою через ігри, загадки, конкурси щодо знань української мови. Діти показали гарні результати та отримали позитивні емоції.
8 лист. 2021

Тиждень пожежної безпеки "Добрий і злий сірничок"

З 1 по 5 листопада в закладі проходив Тиждень пожежної безпеки "Добрий і злий сірничок". Діти отримали теоретичні знання та відпрацювали практичні навички щодо поважного ставлення до своєї безпеки та здоров"я.
29 жовт. 2021

Парад парасольок

Ігрові майданчики ми сьогодні разом з дітьми та батьками прикрасили незвичаймими парасольками, що випромінюють яскравими барвами чарівності!
22 жовт. 2021

"Еко-світ"

З 18 по 22 жовтня у закладі проходив екологічний тиждень, під час якого вихованці розширили знання про природу рідного краю, удосконалили вміння берегти та примножувати корисний і красивий світ природи, отримали навички сортування сміття.
13 жовт. 2021

Козацькі розваги до Дня захисника та захисниці України

Україна - наша мати, і про неї вільний спів. Ми - веселі козачата, ми - нащадки козаків!
7 жовт. 2021

Фест "Осінні кленові листочки"

Золоті клени нашого подвір`я дарують неймовірну красу природи нашим вихованцям.
1 жовт. 2021

Свято для дітей "Осінній ярмарок"

Осінь-чарівниця у гості прийшла, і дарунки щедрі діткам принесла: яблука і груші, стиглий виноград. Осені дарунки для усіх малят!