1 вер. 2021

1 вересня - День Знань!

Цього дня в садочку особливо святково. Вихователі разом з батьками прикрасили дитячі майданчики повітряними кульками, різнокольоровими прапорцями. По всіх вікових групах пройшло перше заняття в цьому навчальному році присвячене відзначенню 30-ї річниці незалежності України. На прогулянці діти грали в рухливі ігри та виконували цікаві завдання. Позитивні емоції, веселий сміх супроводжували їх протягом всього дня. Вітаємо і дорослих, і малечу з Днем Знань! Нових успіхів, натхнення, гарного настрою!
1 черв. 2021

Міжнародний день захисту дітей

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. У Міжнародний День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.
28 трав. 2021

Прощавай рідний садочок!!!

27 та 28 травня наш садочок та колектив закладу проводжали випускніків у доросле життя. Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш садочок – і вже прийшла пора сказати прощальні слова. Настав цей довгоочікуваний день – випускний – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання…Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!
24 трав. 2021

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ

УВАГА!!! Звітування керівника заклад Гречишкіної Ольги Олександрівни про виконану роботу у 2020 - 2021 навчальному році відбудеться 1 червня о 8 годині на подвір"ї садочка. Запрошуються батьки вихованців, представники громадськості.
21 трав. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 травня у закладі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху на тему: «Дорога не для забав!». Педагогічні працівники активізували роботу з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Протягом всього тижня з вихованцями закладу проводились цікаві заняття "Абетка пішохода", "Дорожні знаки", "Перейти через дорогу", "Школа юного пішохода", "Транспорт ми знаємо-правила вивчаємо", бесіди "Мистецтво бути пішоходом", дидактичні та сюжетно-рольові ігри, конкурс малюнків "Захистись-засвітись", а також не забули про наших батьків та розробили пам'ятку з попередження дорожньо-транспотрного травматизму.
14 трав. 2021

Тиждень "Театральний"

З 11 по 14 травня в закладі проходив Тиждень "Театральний". Наші вихованці разом з вихователями поринули в світ мистецтва. Протягом всього тижня діти і грали пантоміму, і малювали своїх улюблених героїв, і переглядали презентації про різні театри світу,і мали змогу вивчити та закріпити свої знання з етикету та поведінки у театрі. Самим вражаючим став останній день нашого тижня - Фестиваль театрального мистецтва "Весняна толока". Діти інсценізували улюблені казки: "Коза-дереза", "Солом'яний бичок", "Рукавичка" (на новий лад), авторську казку екологічної тематики "Що посієш, те й пожнеш", "Колобок". Всі діти входили в образ та утримували його впродовж усієї театралізованої діяльності, майстерно перевтілювались в казкових персонажів, вражали інтонаційністю мовлення. У нашому закладі ростуть справжні Зірки !!!
5 трав. 2021

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З 26 по 30 квітня в закладі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: "Безпека людини в небезпечних ситуаціях". Протягом цього тижня проведено ряд заходів: бесіди, корисні поради, рухливі, сюжетно-рольові та дидактичні ігри, вікторини, практично-тренувальне заняття з евакуації, консультації для батьків. 27 квітня до нашого закладу приїздили інспектори Управління патрульно поліції Кіровоградської області, відділу зв'язків з громадкістю старший лейтенант, старший інспектор Вечірко Ольга Василівна та лейтенант, інспектор Сухотін Олексій Юрійович. Візит патрульної поліції виявився несподіванкою для вихованців закладу. Патрульні поспілкувались з дітьми про правила дорожнього руху та безпеку на вулиці, а також пограли в ігри для закріплення знань. Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.
29 квіт. 2021

"ВЕЛИКОДНЯ ПИСАНКА" - ВИСТАВКА РОБІТ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. У цьому році, у зв'язку з введенням адаптивного карантину, наш заклад вирішив зробити свято та організували виставку робіт батьків та дітей, приурочену до великодніх свят, на свіжому повітрі. На ній були подані диво писанки та пасхальні композиції, великодні віночки, кошики. Бісерні писанки, писанки – зернівки, в’язані, мальовані писанки прикрасили великоднє дерево. Щиро вітаємо вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя.
19 бер. 2021

Тиждень охорони праці

З 15 по 19 березня у закладі проходив Тиждень охорони праці на тему: "Профілактика травматизму серед здобувачів освіти та працівників закладу". Протягом тижня проводились з дітьми заняття-бесіди по збереженню життя та здоров'я при надзвичайних ситуаціях, здійснювалась перевірка документації з охорони праці
9 бер. 2021

СВЯТО ВЕСНИ!!!

4 та 5 березня відбулося свято весни та краси у групах нашого садочка. Діти зарядили всіх присутніх позитивним настроєм, щирими посмішками та запальними таночками! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті! Зі святом!