9 бер. 2021

СВЯТО ВЕСНИ!!!

4 та 5 березня відбулося свято весни та краси у групах нашого садочка. Діти зарядили всіх присутніх позитивним настроєм, щирими посмішками та запальними таночками! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті! Зі святом!
26 лют. 2021

Акція "Нагодуй хвостатого друга!"

До Всесвітнього Дня спонтанного прояву доброти, який пройшов 17 лютого, педагогами закладу була розпочата акція "Нагодуй хвостатого друга!". Протягом майже двох тижнів, ми, разом з нашими маленькими помічниками та їх батьками, збирали допомогу (корм, крупи, ковдрри) для наших чотирилапих друзів. 26.02.2021 року вся зібрана допомога була доставлена до організації захисту тварин "Бім". ДЯКУЄМО усім, хто долучився до нашої акції!!!
17 лют. 2021

Всесвітній день спонтанного прояву доброти

Доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай.
15 лют. 2021

Музично-спортивна розвага «Стрітення»

15 лютого в нашому закладі за щорічною традицією проведено музично-спортивну розвагу "Стрітення". Під час розваги діти закріпили уявлення про традиції українського народу, розширили свій світогляд. В цей день діти співали українські пісні, веснянки, грали та змагались.
1 лют. 2021

"Здоров'я - дорожче за золото" - Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті в період з 25.01 по 29.01.2021 року в закладі проходив ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
13 січ. 2021

Щедрий Вечір та свято Маланки

Сію, сію, засіваю, Зі Старим Новим роком вас вітаю! На той новий рік, Щоб вродило краще, Ніж торік!
31 груд. 2020

Зустрічаємо новй рік!!!

З Новим роком! З Новим щастям! Хай завжди в очах іскряться Успіх, радість і кохання. Хай здійсняться всі бажання, Хай вас криза не лякає, Грип-застуда оминає. Щоб достаток був у домі, Щоб усі були здорові!
18 груд. 2020

День Святого Миколая

Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас це свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! Що він подарує ? Чи не різочку часом? В серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.
4 груд. 2020

Театр власними руками

Театр - це казковий край, в якому дитина радіє, граючи, а в грі вона пізнає світ!
25 лист. 2020

Наша мова калинова!

Декада української писемності та мови була насичена різноманітними цікавими заходами та конкурсами.