23 лист. 2020

Мандруємо Україною!

З 16 по 20 листопада у садочку пройшов тематичний тиждень.
26 жовт. 2020

Стан роботи з трудового виховання під час предметно-практичної діяльності дітей

З метою аналізу стану формування умінь та навичок трудової діяльності дошкільників у закладі з 19 по 23 жовтня 2020 року проводилось моніторингове дослідження трудової діяльності дітей. дошкільного віку
13 жовт. 2020

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня відзначається День українського козацтва та Захисника України. Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників України, військових традицій і звичаїв українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, у нашому закладі проводиться свято «ДЕНЬ КОЗАЦТВА!» Ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати традиції українського народу.
9 жовт. 2020

Планета Земля - наші спільний дім!

З 05 по 09 жовтня з метою формування позитивного ставлення до всього живого на основі чуттєвого досвіду, виховання любові до природи, бажання піклуватися про неї,виховання почуття відповідальності за долю планети в закладі було проведено тематичний тиждень "Планета Земля - наш спільний дім!"
9 жовт. 2020

ОСІННІЙ ЯРМАРОК У САДОЧКУ

З давніх-давен проводилися народні ярмарки і всі збиралися на них, як на свято. Так і кожна група дитячого садка, разом з батьками, цього дня з великою любов'ю підготувала на ярмарок різноманітні дари осені. А їх було більш ніж достатньо: фрукти і овочі, заготовки, чудова домашня випічка, а також різні вироби, зроблені своїми руками.
21 вер. 2020

Олімпійський тиждень, Олімійський урок

З 08.09. по 18.09.2020 року у закладі дошкільної освіти було проведено Всеукраїнський олімпійський урок і Олімпійський тиждень. Протягом тижня з дошкільнятами проводились заходи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя. В кожній групі закладу пройшов Олімпійський урок. Діти дізналися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України. Також були проведені спортивні естафети, під час яких малеча показала свою силу та спритність. Проведення Олімпійського тижня на початку навчального року подарувало позитивний емоційний заряд і дітям, і дорослим.
19 вер. 2020

День міста у Ковалівському парку

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими. О.Уальд
11 вер. 2020

Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!
4 вер. 2020

День фізичної культури і спорту у садочку

Сьогодні у кожній групі садочку проведено спортивні заходи та естафети. Дошкільнята змогли проявити себе, показати спритність та швидкість у змаганнях.
1 вер. 2020

День знань у садочку!

Квести, змагання, конкурс малюнків на асфальтіі, вікторини та естафети - чудове свято відбулося 1 вересня! Нарешті всі дітки зійшлися ло садочка)