"ВЕЛИКОДНЯ ПИСАНКА" - ВИСТАВКА РОБІТ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ

29 квіт. 2021
Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. У цьому році, у зв'язку з введенням адаптивного карантину, наш заклад вирішив зробити свято та організували виставку робіт батьків та дітей, приурочену до великодніх свят, на свіжому повітрі. На ній були подані диво писанки та пасхальні композиції, великодні віночки, кошики. Бісерні писанки, писанки – зернівки, в’язані, мальовані писанки прикрасили великоднє дерево. Щиро вітаємо вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя.