Заходи щодо попередження насильства

Наказом по закладу

від 11.09.2023 № 163

щодо попередження насильства відносно дітей

на 2023-2024 навчальний рік

Зміст заходу

Виконавці

Термін

виконання

Термін надання інформації про виконання заходів до управління освіти

1.

Виявляти дітей, які зазнали жорстокого поводження, насильства в сім’ї або щодо яких існує загроза його вчинення

1.

Проводити відвідування вдома по перевірці фактів жорстокого поводження з дітьми, вчинення насильства відносно дітей в сім’ях або існування реальної загрози його вчинення

1.

Невідкладно інформувати департамент соціальної політики Кропивницької міської ради, управління освіти Кропивницької міської ради, управління з питань захисту прав дітей Кропивницької міської ради, Головне управління Національної поліції про випадки насильства відносно дітей в сім’ї або реальну загрозу його вчинення.

1.

Вести облік дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, у тому числі стосовно яких вчинено насильство у сім’ї або існує реальна загроза його вчинення.

1.

Виявляти дітей, які залишилися без батьківського піклування

1.

Повідомляти Кропивницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про сім’ї, де було вчинено насильство в родині з метою визначення потреби у наданні соціальних послуг за результатами спільного проведення початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї

1.

Проводити роз’яснювальну роботу з попередження жорстокого поводження з дітьми, насильства відносно дітей серед батьківської громади

1.

Забезпечити проведення бесід, правових, роз’яснювальних годин, лекцій, засідань за «круглим столом», тренінгів, вікторин, оформлення виставок, стендів тощо присвячених попередженню насильства в сім’ї, у тому числі спільних заходів із юристами, медиками та правоохоронцями, а саме: «Родина – це творчість», «Захист прав дитини» «Мати – символ добра на землі», «Сімейні цінності – шлях до щастя родини», «Насилля в сім’ї. Як його уникнути», «Родина – секрети щастя», «Діти у щасливій родині», «Як не стати жертвою»,  «Стоп насильству» та ін.

Наказом по закладу

від 11.09.2031 № 163

про уповноважену особу закладу

відповідно до наказу «Про виконання заходів щодо попередження насильства на 2023-2024 навчальний рік»