Тиждень екологічного виховання

17 лист. 2017
"Природу треба любити не для себе, треба любити для неї"

Відповідно до річного плану роботи закладу та з метою перевірки формування у дітей знань про природу, природні явища, рослинний і тваринний світ, формування гуманного ставлення до природи як основного завдання екологічного виховання   з 13 по 17 листопада  проведено тематичну перевірку з питання «Стан роботи з екологічного виховання в дошкільному навчальному закладі». Вихователі та дітки ретельно підготувалися до Тижня: на кожній групі оформлено куточок природи, створено "Екологічну стежину" та "Книгу скарг природи", зібрано дидактичний та ігровий матеріал з теми, проведено цікаві комплексні заняття.