ЛОГОКЕМП "ВЕСЕЛКОВА КРАЇНА"

На базі нашого закладу було створено Логокемп «Веселкова країна»  для дітей, які навчаються в логопедичних групах або групах з інклюзивним навчанням. Головною метою Логокемпу є забезпечення корекційно – розвитковими послугами, оздоровчо – виховною та художньо – естетичною роботою, зокрема реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок і оздоровлення, зміцнення здоровя, задоволення інтересів і запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей з особливими освітніми потребами дошкільного віку. У Логокемпі можуть проводитися індивідуальні, групові та інші заняття та заходи, спрямовані на корекційно – розвиткову роботу та задоволення всебічного розвитку творчих здібностей і обдарувань дітей.

Загін

" Барвінчата"

Девіз:

Ми хлопята і дівчата -

Всі веселі барвінчата!

2 день - Червоний колір (Арт-день) пройшов незвичайно,весело і мега - круто! Вихованці нашого закладу були просто у захваті, а дитячій радості та захопленню не було меж!

Діти – це наше майбутнє, а їхні посмішки - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд і зігрівати душу

3 день - Помаранчевий (День Здоров'я) пройшов у вихованців нашого закладу супер! Діти отримали море задоволення виконуючі різноманітні форми завдання. Щоб гратися і бути щасливою, дитині цілком достатньо нашої любові і готовності робити щось разом з нею. – Лорена Паджалунга

4 день - Жовтий День (День Дослідника) пройшов неймовірно!.

Вихованці нашого закладу виконували різноманітні завдання і весело проводили час.
Кожне дитя певною мірою геній і кожен геній певною мірою дитя.  (А. Шопенгауер)

5 день - Зелений  день (День Природи ) пройшов дуже круто!

День був різноманітним,веселим і незабутнім,наші малюки отримали радість,щастя і велике задоволення!
Діти не лише квіти життя, але і плоди любові. (Тамара Клейман)

6 день - Блакитний День (День Доброти ) пройшов неперевершено!

Сьогодні до нас завітала мама нашого вихованця Бучукурі Оксана Станіславівна працівник Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Діткам було проведено майстер клас та веселі руханки, всі вихованці були щасливі і з радістю запам'ятали блакитний день.

7 день - Синій День (День Нептуна ) пройшов неперевершено

До наших малят завітав Нептун і разом з Піратом повеселили малечу!
Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітях.
                                                            (Жан-Жак Руссо)

8 день - Фіолетовий День (День Ємоцій) пройшов супер!

Вихованці нашого закладу зустріли Щенячий Патруль і його команду, залюбки переглянули виставу, співали, танцювали, одним словом чудово і з позитивними емоціями провели час у садочку.
Діти - це одна третина населення нашої країни, і все наше майбутнє. Завдяки дітям хочеться жити.
                                                                                                                     (Мухаммед Алі)

9 день - День Веселки пройшов чудово!
Сьогодні до діток завітала маленька веселка,і разом з дітками весело провела час!
Кожна дитина – маленька особистість … вбирає кожну картинку, звук, запах і дотик. – (Тім Селдін)

10 день - Закриття зміни пройшоло феєрично!

Наше життя ділиться на дві частини: Коли ми маленькі і хочемо подорослішати, і коли вже дорослі і хочемо повернутися в дитинство.