Тиждень безпеки дитини

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Тому традиційно в нашому закладі з 06 по 10 вересня проходив тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактична робота серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної діяльності з окресленого напрямку, виховання поважного ставлення до безпеки та здоров’я людини як основи для реалізації успішного життя, опанування навичок безпечної поведінки.

В рамках тижня вихователями були проведені тематичні заняття та бесіди на тему «Наш друг – дорожній рух, «Мистецтво бути пішоходом».

Вихованці кожної групи спробували себе в ролі як пішохода, так і водія. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху.

Також були залучені батьки вихованців закладу, які приймали активну участь в конкурсі малюнків на тему "Дитина і дорога".

Весело та активно пройшли заняття з художньо-продуктивної діяльності.

Цікава вистава "Твій друг - дорожній рух", допомогла малечі закріпити свої знання з правил дорожнього руху.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!