Тиждень Театральний

20 трав. 2019
Наші маленькі актори, від найменших до великих, протягом тематичного тижня знайомились з мистецтвом театру та самі зіграли чудові ролі під час щорічного театрального фестивалю "Весняна толока".

З метою розвитку здібностей та обдарувань дітей дошкільного віку засобами театрального мистецтва у закладі з 13 по 17 травня проводився Тиждень «Театральний».

Протягом Тижня проводилися наступні заходи :

• заняття «Подорож у країну «Театр» (Столярова А.К.), «Пригоди Колобка» (Коноваленко О.І.), «Мистецтво театру ляльок» (Жученко А.В.);
  • бесіди:  «Дітям про театр» (Дічкова Т.Д.), «Як поводитися в театрі» (Розум’як М.В.), «Івасик-Телесик на основі пальчикового театру» (Жабуровська Л.В.), «Екскурсія до театру» (Коденець О.О.);
  • дидактичні та сюжетно-рольові ігри за тематикою;
  • проведено фестиваль «Весняна толока» за участі усіх вікових груп, де представлено наступні вистави: «Курочка-ряба» (група «Гномики»), лялькова вистава «Краплинка» за казкою Т.Крюкової (група «Дзвіночки»), «Казка про котика і півника» (група «Калинка»), «Дюймовочка» (група «Веселка»), «Колобок» (на новий лад) (група «Ягідка»), театр тіней, пантоміма  (вихователь А.Жученко, група «Бджілка»).