Стан роботи з трудового виховання під час предметно-практичної діяльності дітей

26 жовт. 2020
З метою аналізу стану формування умінь та навичок трудової діяльності дошкільників у закладі з 19 по 23 жовтня 2020 року проводилось моніторингове дослідження трудової діяльності дітей. дошкільного віку

У закладі дошкільної освіти функціонує 5 вікових груп, усі охоплено вивченням.

У своїй роботі педагоги ЗДО значну увагу приділяють трудо­вому вихованню дошкільників, намагаються сформувати у дітей пра­вильне уявлення про працю, підвести їх до розуміння, що праця — не розвага, вона потребує певних зусиль, умінь і навичок.

У групах створено умови для залучення вихованців до посильної праці. Підібрано необхідне обладнання для господарчо-побутової праці, праці в куточку природи, художньої  праці тощо. Обладнані куточки чергування.  В куточках праці наявні вироби, виконані руками дорослих.