Тиждень "Театральний"

14 трав. 2021
З 11 по 14 травня в закладі проходив Тиждень "Театральний". Наші вихованці разом з вихователями поринули в світ мистецтва. Протягом всього тижня діти і грали пантоміму, і малювали своїх улюблених героїв, і переглядали презентації про різні театри світу,і мали змогу вивчити та закріпити свої знання з етикету та поведінки у театрі. Самим вражаючим став останній день нашого тижня - Фестиваль театрального мистецтва "Весняна толока". Діти інсценізували улюблені казки: "Коза-дереза", "Солом'яний бичок", "Рукавичка" (на новий лад), авторську казку екологічної тематики "Що посієш, те й пожнеш", "Колобок". Всі діти входили в образ та утримували його впродовж усієї театралізованої діяльності, майстерно перевтілювались в казкових персонажів, вражали інтонаційністю мовлення. У нашому закладі ростуть справжні Зірки !!!