Прощавай рідний садочок!!!

28 трав. 2021
27 та 28 травня наш садочок та колектив закладу проводжали випускніків у доросле життя. Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш садочок – і вже прийшла пора сказати прощальні слова. Настав цей довгоочікуваний день – випускний – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання…Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!