Тиждень пожежної безпеки "Вогонь - біда, вода - біда, а без вогню і води ще більше біди."

28 лист. 2022
В дошкільному закладі з 21 - 25 листопада пройшов Тиждень пожежної безпеки. Вихованці усіх вікових груп в ігровій діяльності закріпили знання про правила обережного поводження з вогнем, безпечної поведінки з електроприладами, роботу пожежної служби та уміння користуватися телефоном для виклику рятівних служб за номерами «101», «102» та «103». В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш.

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати і наших дітей.