Як на Святий вечір

28 груд. 2022
Різдво – особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Однією з традиційних розваг у нашому закладі є святкування Різдва. Розвагу підготували та провели педагоги закладу. Це було чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. Педагоги та діти, які перевтілилисьу у казкових героїв, розповіли дітям про цикл Різдвяних свят, ознайомили з народними традиціями. Діти емоційно та виразно виконували колядки. Дітям подобаються різдвяні традиції й обряди, вони з нетерпінням чекають на проведення різдвяних розваг. До нас прийшов самий світлий день на землі, найулюбленіше християнське свято – Різдво Христове! Тож всіх вітаємо зі святом. Будьте здорові, щасливі, багаті!