Тематичне вичення з теми "Стан роботи з формування фізично-розвиненої особистості дитини"

24 бер. 2023
З 20-24 березня в садочку відбулося тематичне вичення з теми "Стан роботи з формування фізично-розвиненої особистомті дитини". Основним завданням, що стоїть перед працівниками ЗДО, є організація оптимально активної і насиченої позитивними емоціями життєдіяльності дітей дошкільного віку, яка забезпечувала б їх щасливе зростання. Використання різноманіття оздоровчих технологій допомагає забезпечити багаторівневість освітньої системи в рамках збереження здоровязбережувального простору. У той же час впровадження інноваційних підходів в галузі оздоровлення дітей націлює педагогів на пошук найбільш раціональних шляхів збереження і зміцнення їхнього здоровя, оптимізує творчість педагогів, сприяє їх самовдосконаленню.