Кольоровий тиждень

31 бер. 2023
З 27.03 по 31.03. 2023 року в нашому садочку пройшов «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав своє направлення. Метою тижня було впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів; використати педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності; розвинуи естетичний смак, творчий потенціал дітей, збагатити позитивний емоційний досвід. В усіх вікових групах закладу педагоги протягом тижня створили атмосферу творчості, зацікавленості, невимушеності, експериментування, емоційного переживання, що сприяє колірному відкриттю у дітей. Вихователі впровадили в практику роботи елементи кольоротерапії, використали педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, креативності. Кожного ранку вихователі зустрічали дітей в групі, яка була оформлена у відповідний колір. Дітки теж приходили одягнені у такий самий колір. Всім було дуже цікаво.