Тиждень фізкультури і спорту "Рух заради здоров`я!"

28 квіт. 2023
З метою підтримки фізичної культури та спорту, як важливого чинника утвердження здорового способу життя та розвитку фізичних якостей дошкільників у закладі був проведений тиждень фізкультури і спорту. Девіз тижня "Рух заради здоров`я!". Тиждень фізкультури і спорту активно сприяв розвитку сили, швидкості, спритності, витривалості, гнучкості дитячого організму, його оздоровленню. Допоміг сформувати уявлення про здоровий спосіб життя, розширити знання дітей про різні види спорту. Батьки та діти взяли участь у фотовиставці і малюнків «тато, мама і я - спортивна сім`я!»