Тиждень знань правил дорожнього руху "Правила дорожні - корисні для кожного!"

15 вер. 2023
З 11 -15 вересня внашому садочку тривав тиждень знань правил дорожнього руху "Правила дорожні - корисні для кожного!" Головною метою тижня є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків. Навчання уміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій. Формування у кожної дитини активної позиції щодо власної безпеки. З дітьми проводились: тематичні заняття і бесіди, відбувся перегляди мультиплікаційних фільмів про правила дорожнього руху; дидактичні ігри («Червоний, жовтий, зелений», «Моргайко»», «Транспорт»), рухливі ігри («Горобчики і автомобілі», «Ми-машини», «Стій! Увага! Йди!», «Червоний,жовтий, зелений» та ін.), сюжетно-рольова гра «Водії на дорозі», читання віршів та творів художньої літератури. В садочок ми запрошували патрульну поліцію, яка ще раз нагадала діткам, як себе поводити на дорозі. Як підсумок було проведено Лялкову вистову "Безпека на дорозі!"