Тиждень Батьківства

20 жовт. 2023
В нашому садочку з 16 по 20 жовтня тривав "Тиждень Батьківства". Діти разом з батьками на вихідних готували "Фотоколаж" своєї родини, а в понеділок принесли в садочок та розповіли про свою сім'ю ! У вівторок вчилися готувати фруктовий шашличок для родини. В середу відбувся "Фестивалі зачісок"! Четвер був день театральний з великим задоволенням переглядали драматизації художніх творів у виконанні дітей, режисерами, яких були батьки! В п'ятниця "День подяки!" В цей день діти дарували свої маленькі сердечка з великою любов'ю! Підсумком тижня були відео вихідних разом з сім'єю!