Місячник української писемності та мови

1 груд. 2015
Протягом листопада у закладі проходив Місячник української писемності та мови

«Можеш мов багато знати,

Кожну мову шанувати,

Та одну із мов усіх

Щоб у серці ти зберіг»

Протягом листопада 2015 року у закладі проходив Місячник української писемності та мови з метою пробудження в дітей почуття національної гідності, поваги до всього українського, бажання розмовляти українською мовою, виховання любові до державної мови.

В нашому закладі проходили заходи шанування української мови, а саме:

• розвага для дітей всіх вікових груп «Мова рідна, слово рідне». Провели її вихованці старшої групи (вихователь Гарбар І.Л.), під час якої декламували вірші рідною мовою, виконали гімн України, знайомили з творчістю українських письменників, оберегами українського народу, виконали національні таночки;
  • конкурси серед дітей молодшого та старшого дошкільного віку «Кращий декламатор українських віршів»;
  • вікторини серед дітей старшого дошкільного віку «Клуб мовознавців»;
  • мовно-рухливі ігри та інші.

Для батьків вихованців ДНЗ було організовано виставку сучасної дитячої української книжки.

І діти і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.