Раді новим друзям!

8 груд. 2015
У вихованців дитячого будинку з'явились нові друзі.

Співробітники підрозділу карного розшуку Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області подарували дітям плазмовий телевізор.

До закладу прибули заступник начальника ГУНП в області – начальник кримінальної поліції Олександр Васильович Скляревський та начальник карного розшуку Володимир Хвостов. Зустріч відбулася в другій половині дня, коли діти повернулися зі школи.

"Сьогодні ми з вами бачимося вперше, та я впевнений, що надалі зустрічатимемося частіше. Ми тут, щоб запропонувати вам свою підтримку, турботу і дружбу. Сподіваюся, що із задоволенням будемо бачитися на свята, організовуватимемо цікаві подорожі, екскурсії, спортивні змагання. Усе це для того, щоб ви почувалися щасливішими", - сказав Олександр Скляревський.

Вже за кілька хвилин діти розповідали поліцейським про свої захоплення, ділилися планами на найближче майбутнє. Олександр Васильович запросив двох хлопчаків, що захоплюються футболом, взяти участь у тренуваннях відомчої футбольної команди Нацполіції області.

Час відведений для зустрічі як для господарів, так і для гостей сплинув як одна мить. Оперативники повернулися до виконання своїх службових завдань, задоволені діти ділилися між собою приємними враженнями. А вони таки лишилися дуже хорошими, адже про наступну зустріч нові друзі вже встигли домовитися.