31 трав. 2013
31 травня 2013 року відбулося урочисте відкриття дошкільної групи у комунальному закладі «Дитячий будинок «Барвінок» - дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 1 Кіровоградської міської ради», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.

В цей день, для батьків, діток та поважних осіб нашого міста, театральний гурток дитячого будинка "Барвінок" показав прем`єру вистави "Полум`яна квітка".

Міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вадим Дрига, начальник управління освіти Лариса Костенко привітали присутніх з Міжнародним Днем захисту дітей та перерізали символічну стрічку у святково прикрашеному приміщення новоствореної групи.