Театральний фестиваль

28 бер. 2017
Дітки усіх груп взяли участь у Театральному фестивалі за творами В.Сухомлинського

"Казка - це свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови, тому що дитина мислить образами" (В. Сухомлинський)

Дітки усіх груп підготували на фестиваль цікаві драматизації за казками та оповіданнями В.Сухомлинського. Після кожного міні-спектакля глядачі активно обговорювали мораль казочки та оплесками дякували талановитим акторам. Театральне мистецтво, як форма роботи, активно використовується у садочку, тому що, за нашим переконанням, допомагає дитині утвердитись як особистості, розвиває мовлення та ораторські здібності, сприяє налагодженню духовних взаємин між дітьми.