День зустрічі з цікавими людьми

20 квіт. 2017
Сьогодні у садочку пройшов День зустрічі з цікавими людьми. До діток у гості завітали люди різних професій, які розповіли про особливості своєї роботи.

До діток у гості завітали люди різних професій, які розповіли про особливості своєї роботи та любов до тієї справи, якій вони присвятили своє життя. День зустрічі з цікавими людьми пройшов душевно, емоційно та запам'ятався дошкільнятам.

Так, інспектор патрульної поліції, лейтенант Ткаченко Сергій Володимирович емоційно спілкувався з дошкільнятами та розповідав, що поліцейський завжди має допомагати людям у складних ситуаціях.

Тренер-викладач, майстер спорту по спортивній гімнастиці Корінь Оксана Володимирівна провела зі старшими дітками майстер-клас та показала чудовий фільм про особливості своєї роботи.

Захопливою була розповідь Поліщука Івана Петровича, туриста ІІІ-го розряду зі спортивного туризму, учасника і керівника походів по Карпатах і Кіровоградській області. Іван Петрович цікаво розповів дітям про те, що збираючись у похід необхідно все продумати, підготуватись, щоб уникнути прикрих ситуацій.