Лірична зустріч

11 вер. 2012
11 вересня в дитячому будинку "Барвінок" відбулася зустріч з поєтесою , членом союзу письменників Росії, лауреатом літературних премій ім. А.П.Чехова, А.С.Грибоєдова, С.О.Єсеніна, а також нашою землячкою - Анною Бакановою - Подурець.

Анна Боканова - Подурець народилася на Новомиргородщині. Туму вона є частим гостем в Кіровограді і ніколи не забуває про дитячий будинок "Барвінок".  Чієї осені вона знову завітала в гості до барвінчат зі своєю донькою Юлею та онуками Катериною і Олегом. Діти дитячого будинку підготували гостям чудову казку "Квітка - семицвітка". Гості прийшли не з порожніми руками : подарували дітям гарне взуття, шкільні приладдя,  фрукти та солодощі, а також власну нову книжку з автографом. А онуки Анни Григоровни заспівали для дітей гарних українських пісень. Директор дитячого будинку "Барвінок", Гречишкіна Ольга Олександрівна, щиро подякувала дорогим гостям  і виразила надію, що ці зустрічи будуть продовжуватися і в майбутньому.