гармонія руху

21 лист. 2012
Гармонія руху

Протягом Тижня вихователями дошкільних груп  проведені різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного та художньо-естетичного спрямування.

Так, вихователі Коломієць Н.В., Дічкова Т.Д., Гарбар І.Л., Дубинець Н.І.  провели виховні заходи з валеології  «В здоровому тілі – здоровий дух», «Спорт – це мир», «За здорове життя», «Здоров’я дитини – майбутнє країни»,  де в ігровій формі довели до дітей доцільність додержання правил особистої гігієни, формували навички правильної постави та виховували бережливе ставлення до свого здоров’я.

Учасники театрального гуртка теж взяли активну участь в проведені Тижня. Вони  показали  казку «Квітка-семіцвітка», яка складається з ритмічної музики, захоплюючих танцювальних композицій, що сприяє вихованню у дітей почуття прекрасного.

Але найбільше задоволення принесли дітям дві спортивних розваги:  «Веселі старти» та фізкультурно-музична  –  «Гармонія руху», які провела вихователь Гасман Т.М.   Перша розвага  проводились у формі змагання, що дало змогу дітям  повірити в свої сили, розкрити морально-вольові якості та отримати задоволення від солодких призів.

Фізкультурно-музична розвага «Гармонія руху» показала красу та спритність дітей під час виконання гімнастичних  вправ з обручами, квітами, а також силових вправ: віджимання, лазіння по гімнастичній стінці, повзання по гімнастичній лаві.

Метою заходів було формування системи рухових умінь і навичок, виховання фізичних, інтелектуальних здібностей та естетичних ідеалів.