Місячник української писемності і мови в дитячому будинку "Барвінок"

1 груд. 2012

З 1.11 - 1.12 в дитячому будинку "Барвінок" проходив Місячник української пісемності та мови. В рамках місячника було проведенно багато цікавих виховних годин, вікторин, конкурсів. В дошкільних групах ( вихователі Дічкова Т.Д, Гарбар І.Л) цікаво пройшли заняття " Чарівна квітка" та "Грибна сімейка", де діти подорожували сторінками українських казок та самостійно  готували українські страви. Школярі дитячого будинку писали творчї роботи на тему "Наша мова солов`їна" , "Чому треба вивчати рідну мову". Завершили Місячник вікториною "Як ми знаємо рідну мову" (вихователі Пампущенко Л.А, Жарікова К.В).