23 січ. 2015

Про інформування громадян, які переміщуються з районів проведеня АТО

Оновлена інфографіка
19 січ. 2015

Посилення заходів безпеки

В рамках заходів з організації і забезпечення життя та здоров`я учасників навчально - виховного процесу, відбулася бесіда та перегляд мультфільмів щодо поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
13 січ. 2015

Майбутні олімпійці

Діти дитячого садочку дуже люблять веселі спортивні ігри, в цьому їм залюбки допомагають їх вихователі Гарбар І.Л. та Коломієць Н.В.
6 січ. 2015

Розвага "Козацькому роду-нема переводу"

В дитячому будинку на зимових канікулах цікаво пройшла розвага "Козацькому роду - нема переводу", яку підготувала вихователь Жарікова К.В.
31 груд. 2014

Новорічний ранок в дитячому будинку

31.12.2014 вихованці дитячого будинку "Барвінок" до новорічних світ підготували виставу "Вечори на хуторі близь Диканьки". На виставу запросили дітей дитячого садочку, які із задоволенням її подивилися
30 груд. 2014

Новорічне привітання

Вихованців дитячого будинку "Барвінок" привітали з Новорічним святом та Різдвом Христовим секретар Кіровоградської міської ради Іван Іванович Марковський та начальник управління освіти Костенко Лариса Давидівна і подарували їм солодощі.
27 груд. 2014

Новорічні ранки

23 -24 грудня пройшли новорічні ранки в ДНЗ №1
20 груд. 2014