1 вер. 2014

Україна - єдина

в садочку №1 цікаво пройшло перше заняття "Україна - єдина країна"
17 бер. 2014

пункт соціально-психологічної допомоги постраждалим внаслідок складної соціально-психологічної ситуації в країні

На базі комунального закладу "Дитячий будинок "Барвінок" - дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 1 Кіровоградської міської ради" 14.03.2014 року розпочав роботу пункт психологічної допомоги постраждалим внаслідок складної соціально-психологічної ситуації в країні.
12 лют. 2014

Лялькова вистава

В садочку №1 відбулася "Лялькова вистава"
19 груд. 2013

Зі Святим Миколаєм

Хай Миколай принесе в хату Здоров'я, радості багато, Приємні, щирі поцілунки І ще багато подарунків.
14 груд. 2013

Спартакіада в "Барвінку"

Пройшла щорічна спартакіада в "Барвінку"
11 груд. 2013

гість з Краєзнавчого музею

Відбулася зустріч з екскуроводом І категорії Шульгою Михайлом Валерійовичем
27 лист. 2013

лялькова вистава

У садочку №1 відбулася лялькова вистава "Гарбузова каша ". Яка показала дітям про необхідність допомагати іншим, вчить товаришувати і розбиратися в душевних цінностях. Діти були дуже задоволені.
15 лист. 2013

Конкурс робіт на тему "Вогонь - друг, вогонь - ворог"

В дитячому садочку проходить конкурс робіт на тему "Вогонь - друг, вогонь - ворог"
15 лист. 2013

Представник ДПРЗ- 1 гостях у дітей

В дитячий садочок завітав представник ДПРЗ -1.
4 лист. 2013

Веселі канікули

У КЗ "Дитячому будинку "Барвінок" ДНЗ№1 пройшли осінні свята.