20 серп. 2013

Відбувся показовий виступ УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області "Сокіл"

25 черв. 2013

Звіт керівника закладу Гречишкіної Ольги Олександрівни
31 трав. 2013

31 травня 2013 року відбулося урочисте відкриття дошкільної групи у комунальному закладі «Дитячий будинок «Барвінок» - дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 1 Кіровоградської міської ради», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.
14 лют. 2013

День закоханих

14 лютого відбулося свято до Дня закоханих, Дити потрапили у справжнє кафе Любові. Діти розважалися, гралися, дарували один одному компліменти, отримували гарний настрій. в кафе було затишно, весело, смачно і все закінчилося чудовою дискотекою.
16 січ. 2013

Шановні батьки

Відкриття групи загального розвитку та групи компенсуючого типу для дітей з порушенням мови
20 груд. 2012

Щедрі подарунки

Депутат обласної ради Онул Микола Леонідович привітав дітей з днем святого Миколая
1 груд. 2012

Місячник української писемності і мови в дитячому будинку "Барвінок"

З 1.11 - 1.12 в дитячому будинку "Барвінок" проходив Місячник української пісемності та мови.
21 лист. 2012

гармонія руху

Гармонія руху
11 вер. 2012

Лірична зустріч

11 вересня в дитячому будинку "Барвінок" відбулася зустріч з поєтесою , членом союзу письменників Росії, лауреатом літературних премій ім. А.П.Чехова, А.С.Грибоєдова, С.О.Єсеніна, а також нашою землячкою - Анною Бакановою - Подурець.
18 трав. 2012

"Олімпійські надії"

Свято спорту вдалось! Чемпіони судили, діти грали і всі разом насолоджувались чесними змаганнями