Осіння виставка

2 частина Осіння виставка

Осіння виставка

Осыння виставка

В ДНЗ №1 відбулася осіння виставка з природнього матеріалу. Батьки і діти взяли активну участь у виставці.
30 вер. 2013

"тато, мама, я - спортивна сім` я"

У садочку "Барвінок" пройшло сімейне спортивне свято.
23 вер. 2013

В гостях у казки

На день міста відбулася казка
21 вер. 2013

закриття Олімпійського тижня

Олімпійський тиджень пойшов весело і цікаво
15 вер. 2013

Олімпійський тиждень

Проходить олімпійський тиждень. Скільки цікавих зустрічей , змагань відбувається зараз. Діти отримують безліч позитивних емоцій.
14 вер. 2013

"Дорожня грамота"

Пройшов тиждень вивчень правил дорожнього руху. Дуже цікавим було заняття "Дорожня грамота" проведена Смішко І.І. де була виконана авторська пісня вихователя на данну тематику
9 вер. 2013

Осіння фантазія

відбулася осіння виставка робіт з природнього матеріалу
5 вер. 2013

Анна Баканова - Подурець

На початку вересня до дітей з дочкою і онуками приїхала відома поетеса Анна Баканова - Подурець. Діти приготували гарний концерт гостям, а поетеса подарувала дітям гарні подарунки.