15 лют. 2018

Як ми святкували Стрітення

У садочку пройшла цікава розвага до свята Стрітення. Дітки познайомились з прадавнім обрядом зустрічі Весни. Вихованці групи "Бджілка" показали для усіх чудову виставу про Кізоньку.
13 лют. 2018

День Зубної щіточки

Тиждень безпеки дитини на тему: "Найбільше багатство - здоров"я"
8 лют. 2018

Засідання методичного об"єднання

Тема методоб"єднання "Розвиток художньо-естетичної компетентності дошкільників через інтеграцію різних видів дитячої діяльності"
3 січ. 2018

Капітальний ремонт групи завершено!

За сприяння управління освіти Міської ради міста Кропивницького капітально відремонтовано групове приміщення у садочку. Незабаром у новій групі будуть виховуватись та навчатись діти-логопати.
29 груд. 2017

Новорічні ранки у садочку

Клоуни, Сніжинки, Цукерочки, Зайчата і Ведмедики - всі завітали на свято, щоб привітати діток і батьків з Новим роком!
19 груд. 2017

Миколай, Миколай! До всіх діток завітай!

У день Святого Миколая дітки взяли участь у чудовому святі, яке підготували педагоги садочку.
27 лист. 2017

Екскурсія до бібліотеки

Чудова екскурсія відбулась до дитячої бібліотеки імені Т.Шевченка
24 лист. 2017

Фестиваль театрального мистецтва

В рамках Місячника української писемності і мови у закладу пройшов фестиваль театрального мистецтва.
23 лист. 2017

Конкурс читців

У садочку пройшов конкурс читців поезій про природу. Усі учасники декламували віршики дуже старанно і натхненно. Діток нагороджено подяками за участь у конкурсі.
22 лист. 2017

Зустріч з бійцями ІІІ полку спецпризначення

В гостях у діток побували захисники Батьківщини.