18 трав. 2018

Увага! Звіт керівника

07 червня 2018 року 0 16.00 запрошуємо відвідати звіт директора закладу дошкільної освіти № 1
17 трав. 2018

День Вишиванки

17 травня, у День вишиванки вже третій рік поспіль проведено святкові заходи на площі біля міської ради, в яких бере участь наш заклад
17 трав. 2018

День Вишиванки

Вишиванка – національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Сьогодні, 17 травня, у закладі пройшов флешмоб з нагоди Дня Вишиванки.
11 трав. 2018

Спартакіада між первинними профспілковими організаціями закладів освіти міста

11 травня 2018 року наш заклад приняв активну участь в сьомій міській Спартакіаді між первинними профспілковими організаціями закладів освіти міста Кропивницького, яку організувала Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького
27 квіт. 2018

З фізкультурою ми дружимо

З метою формування у дітей уявлень про здоровий спосіб життя, сприяння зміцненню фізичного та психологічного здоров'я дошкільнят протягом 23-27 квітня у закладі пройшов Тиждень фізкультури та спорту
20 квіт. 2018

Жити цікаво та безпечно

З метою навчання дітей діям у різноманітних надзвичайних та експериментальних ситуаціях, з 16 по 20 квітня у закладі проводився Тиждень безпеки дитини
6 квіт. 2018

Тиждень психології

З метою підвищення психологічної компетентності учасників виховного процесу, створення атмосфери емоційного благополуччя, формування інтересу дорослих до світу дитини, прагнення допомагати їй в індивідуально-особистісному розвитку у садочку пройшов Тиждень психології.
5 квіт. 2018

Величне свято Великодня

З нагоди відзначення свята Великодня наші педагоги представили садочок на загальноміському заході. Дякуємо усім, хто долучився до створення святкової експозиції!
15 бер. 2018

Весняне свято

Дітки і педагоги садочку порадували батьків чудовими раночками до Дня 8 березня! Веселі пісеньки, чудові віршики, запальні таночки подарували гостям незабутні враження!
16 лют. 2018

Масниця до нас завітала!

Педагоги закладу взяли участь у міському святі Масниці, яке проходило на площі біля міської ради. Містяни скуштували смачні млинці, які приготували наші господині.