22 лист. 2019

Святами і обрядами багата Україна!

Тижень народознавства на тему «Святами і обрядами багата Україна!» проведено у садочку з метою виховання у дітей любові до рідної країни, ознайомлення зі звичаями та традиціями українців, формування національної самосвідомості, громадянської культури, патріотичних почуттів всіх учасників освітнього процесу.
4 жовт. 2019

З Афлатуном ми граємо - економіку вивчаємо!

6 вер. 2019

Олімпійський тиждень

Початок нового навчального року дітки садочка розпочали веселими іграми, естафетами та зустрічами зі спортсменами.
20 трав. 2019

Тиждень Театральний

Наші маленькі актори, від найменших до великих, протягом тематичного тижня знайомились з мистецтвом театру та самі зіграли чудові ролі під час щорічного театрального фестивалю "Весняна толока".
25 квіт. 2019

Гурток нетрадиційних технік малювання "Кольорова палітра"

Вихователь Жученко Анна Василівна провела для діток майстер-клас з розпису Великодніх писанок.
25 квіт. 2019

Спортивне родинне свято "Тато, мама, я - спортивна сім"я"

В рамках Тижня фізкультури і спорту відбулось емоційне і незабутнє спортивне родинне свято.
12 квіт. 2019

Комплексне вивчення організації освітнього процесу у групі молодшого віку

Вивчення організації життєдіяльності дітей у групі № 6 "Калинка" проходило з 08 по 12 квітня 2019 року.
2 квіт. 2019

Тиждень психології "Щаслива дитина - щаслива країна!"

У садочку з 25 по 29 березня проходив Тиждень психології
22 бер. 2019

Логіко-математичний розвиток дошкільнят

28 лют. 2019