17 лист. 2017

Тиждень екологічного виховання

"Природу треба любити не для себе, треба любити для неї"
10 лист. 2017

Тиждень безпеки дитини

З 6 по 10 листопада у садочку пройшов Тиждень пожежної безпеки "Сірники - не чіпай, вогонь - не закликай!"
27 жовт. 2017

Свято осені у садочку

Свято осені, яке підготували дітки та педагоги, залишило найприемніше враження у батьків та гостей заходу.
24 жовт. 2017

Семінар для педагогічних працівників

Проведено перше засідання семінару з теми "Робота з екологічного виховання в дошкільному закладі"
23 жовт. 2017

Тренування з евакуації

У закладі проведено тренування з евакуації учасників освітнього процесу
17 жовт. 2017

Тиждень "Кольоровий"

З метою впровадження в практику роботи з дітьми елементів кольоротерапії, як методики покращення здоров'я за допомогою кольорів, в закладі з 9 по 13 жовтня проходив "Кольоровий" Тиждень.
28 вер. 2017

Виставка робіт дітей і батьків "Барви осені"

Діти разом з батьками створили цікаві поробки з природнього матеріалу.
18 вер. 2017

Ми - за безпеку руху!

Протягом тематичного Тижня дітки повторили та закріпили правила дорожнього руху, уміло вправлялися з практичними завданнями.
16 вер. 2017

День міста 2017

16 вересня 2017 р. наш заклад взяв участь у загальноміських заходах, присвячених Дню міста. В Ковалівському парку вихователі закладу презентували казку «Кривенька качечка».
12 вер. 2017

Проведення Олімпійського тижня

З 06.09. по 15.09.2017р. у закладі проходив Олімпійський тиждень, протягом якого були проведені різноманітні заходи, присвячені святкуванню Дня фізичної культури і спорту: бесіди, вікторини, рухливі та сюжетно-рольові ігри за тематикою, естафети, зустріч зі спортсменом